HSBC Quants Academy w semestrze letnim 2018/19

W ramach współpracy z HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o.o. zapraszamy na anglojęzyczny kurs HSBC Quants Academy, który jest dedykowany studentom Wydziału Matematyki i Informatyki UJ. Zainteresowani studenci matematyki mogą zrealizować ten kurs jako przedmiot do wyboru (30 godzin wykładu, 30 godzin ćwiczeń w pracowni komputerowej, 6 ECTS) lub w ramach rozszerzenia programu studiów.

Uczestnicy kursu dowiedzą się w trakcie zajęć o zarządzaniu ryzykiem oraz jak kwantyfikować ryzyko modeli finansowych (w ujęciu ilościowym). Kurs prowadzony jest przez analityków z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i obejmie wprowadzenie do rynku pracy w szeroko pojętej dziedzinie 'quantitative finance’. Pełny opis kursu dostępny jest na stronie USOS.

Rejestracja na kurs (dla studentów studiów II stopnia) jest dostępna przez system USOS.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się w poniedziałek 25 lutego 2019 r. w sali 0094, o godzinie 14:00. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych studentów (w tym także osoby, które nie zarejestrowały się uprzednio na kurs za pomocą USOSa) oraz doktorantów Wydziału MiI UJ.

Więcej informacji o kursie (w wersji angielskiej) można znaleźć w załączonym pliku .