Co po matematyce? HTA Consulting

„Co Po Matematyce?" to cieszący się dużym zainteresowaniem cykl wykładów prezentujący różne ścieżki kariery zarówno dla absolwentów matematyki czy informatyki jak i nauk pokrewnych. Projekt ten realizuje Koło Naukowe Matematyki Finansowej UJ pod honorowym patronatem rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr. hab. Karola Musioła.

Na najbliższym, piątym już, spotkaniu będziemy mieli przyjemność gościć przedstawicieli firmy HTA Consulting, która zajmuje się oceną technologii medycznych. Dowiemy się czym zajmuje się:

Pani Dorota Bolisęga- kierownik zespołu w dziale kosztów i rejestrów

Pani  Barbara Gwiosda- kierownik zespołu w dziale analiz ekonomicznych.

Dowiemy się na czym polega ich praca, jak wykorzystują wiedzę zdobytą w czasie studiów oraz jak to wszystko wygląda „od kuchni". Nieoceniona będzie również możliwość zadania  pytań i pozyskania nurtujących odpowiedzi wprost od przedstawicieli HTA Consulting.

Odwiedź nas 23. kwietnia br. o godzinie 16:00 na wydziale Matematyki i Informatyki UJ, a na pewno nie będziesz żałował. Dajemy Ci niepowtarzalną okazję na znalezienie odpowiedzi na pytanie: „Kim chcę zostać w przyszłości?". Nie zaprzepaść tego, przyjdź i posłuchaj!

Bądź na bieżąco i odwiedzaj nas na:

www.knmf.uj.edu.pl

www.knmf.uj.edu.pl/cpm