Wyróżnieni absolwenci matematyki 2017

W czwartek 5 października 2017 r. dr hab. Piotr Niemiec, prodziekan Wydziału Matematyki i Informatyki UJ ds. studenckich, w trakcie Inauguracji roku akademickiego 2017/18 na naszym Wydziale wręczył dyplomy wyróżniającym się absolwentom 2017.

W gronie tym znaleźli się:

• absolwenci studiów II stopnia na kierunku matematyka: Dominik Burek, Aleksander Czarnecki, Katarzyna Jabłońska, Marlena Kudła, Natalia Kupiec, Krzysztof Maciaszek, Łukasz Maziarka, Łukasz Merta, Jakub Michalczyk, Paulina Pełszyńska, Justyna Pędzich, Marcin Sroka i Błażej Żmija;
  • absolwenci studiów I stopnia: Piotr Bury, Antoni Machowski, Paweł Pawlak, Vladyslav Snozyk, Kamil Szarkowski i Tomasz Wawak.
Serdecznie gratulujemy wszystkim absolwentom matematyki 2017 i życzymy wielu sukcesów w pracy zawodowej lub dalszych studiach.
Data opublikowania: 11.10.2017