Wydziałowy Dzień Jakości Kształcenia

W imieniu Dziekana Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej, prof. UJ dra hab. Jacka Ostaszewskiego, serdecznie zapraszamy Studentów i Pracowników Wydziału Matematyki i Informatyki na spotkanie nt. Księgi Jakości Kształcenia Wydziału, organizowane w ramach Wydziałowego Dnia Jakości Kształcenia, które odbędzie się 28 listopada 2012 roku (środa), o godz. 13:15, w budynku Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, przy ul. Łojasiewicza 4, w sali 0.313 (parter).

Księgę Jakości przedstawi dr Marta Tutko, Przewodnicząca Wydziałowego Zespołu ds. Doskonalenia Jakości Kształcenia. Dyskusję poprowadzi dr hab. Maria Próchnicka, Pełnomocnik Rektora UJ ds. doskonalenia jakości kształcenia, Przewodnicząca Uczelnianego Zespołu Doskonalenia Jakości Kształcenia UJ, Prodziekan Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej ds. dydaktyki.

Program dostępny jest tutaj.

Data opublikowania: 27.11.2012
Osoba publikująca: Agnieszka Deszyńska