Program MOST

Zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który rozpoczyna niebawem kolejną edycję, umożliwiającą wyjazd w roku akademickim 2018/2019.

Koordynatorem Programu jest Uniwersytecka Komisja Kształcenia (UKK), a udział w wymianie jest bezpłatny i niezależny od formy studiów. Warunki studiowania w Programie określa Regulamin Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który można znaleźć na oficjalnej stronie programu http://most.amu.edu.pl.

Program MOST daje możliwość odbycia części studiów (semestru lub roku akademickiego) na innej uczelni. Uczestniczyć w wymianie mogą studenci po ukończeniu drugiego semestru studiów – w przypadku studentów studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich lub pierwszego semestru – w przypadku studentów studiów II stopnia.

Aby skorzystać z udziału w Programie MOST, należy zapoznać się z aktualną ofertą miejsc na poszczególnych uniwersytetach, przygotowywaną przez UKK, która dostępna jest pod adresem: https://most.uka.uw.edu.pl/.

W terminie od 15 kwietnia do 15 maja 2018 r. pod wskazanym powyżej adresem potrwa rejestracja na wyjazd na semestr zimowy lub cały rok akademicki 2018/2019.

W przypadku chęci uzyskania dalszych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony Centrum Wsparcia Dydaktyki http://most.amu.edu.pl, na której znajdziecie Państwo praktyczne wskazówki i instrukcje dotyczące rejestracji na Program oraz zasady wymiany. Pomocne mogą być również  Informacje dla studentów i doktorantów UJ chcących wziąć udział w Programie.

Informacji na temat programu udzielają:

 • Piotr Obacz - uczelniany koordynator programu MOST na UJ;
  Centrum Wsparcia Dydaktyki, ul. Gołębia 24, pok. 013, 31-007 Kraków;
  tel. 12 663 39 53;
  mail: piotr.obacz@uj.edu.pl;
 • Zofia Marduła - koordynatorw Instytucie Matematyki;
  sekretariat dydaktyczny, pok. 1137;
  mail: zofia.mardula@uj.edu.pl.

 

Data opublikowania: 13.04.2018
Osoba publikująca: Marcin Pitera