Co po matematyce? DMSA

W środę 30. maja odbędzie się już szóste spotkanie z cyklu „Co Po Matematyce?". Projekt, który jest  realizowany przez Koło Matematyki Finansowej Uniwersytetu Jagiellońskiego pod honorowym patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr. hab. Karola Musioła, stanowi jedyne w swoim rodzaju źródło informacji dla wszystkich tych, którzy chcieliby zaplanować swoją karierę oraz tych którzy są po prostu ciekawi gdzie matematyk może wykorzystać swoje zdolności.

Na VI spotkaniu przywitamy Panią Justynę Stefaniak, która jest właścicielką firmy DMSA, zajmującą się analizą danych. Dowiemy się ile tak naprawdę wiedzy ze studiów wykorzystuje, czy ta praca pozwala się rozwijać, jakimi atutami  najbardziej możesz skusić przyszłego pracodawcę  oraz mnóstwa innych rzeczy! Co najistotniejsze i warte podkreślenia to fakt, że to Ty sam masz okazję zadać prelegentowi pytania i uzyskać na nie odpowiedzi. Zastanów się czy ktokolwiek inny da Ci lepszą możliwość zdobycia rzetelnej i sprawdzonej informacji z pierwszej ręki. Skorzystaj z tego, a nie będziesz potem żałować!

Odwiedź Instytut Matematyki i Informatyki UJ przy ulicy Łojasiewicza 6, 30 maja o godzinie 16:00 w sali 0094. Nie zmarnuj tej okazji i bądź tam!

Zaglądaj na nasze strony i bądź na bieżąco:

www.knmf.im.uj.edu.pl

www.knmf.im.uj.edu.pl/cpm