Co po matematyce?

Koło Naukowe Matematyki Finansowej UJ serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Co Po Matematyce?" pod Honorowym Patronatem Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego prof. dr hab. Karola Musioła. Tym razem będziemy gościli pracowników firmy State Street, która jest jednym z największych światowych dostawców usług finansowych dla inwestorów instytucjonalnych.

Spotkanie odbędzie się 21 marca 2012 r., o godz. 18.00 na Wydziale Matematyki i Informatyki UJ ul. Łojasiewicza 6 w Krakowie.

W związku z dynamicznym rozwojem firma State Street poszukuje wśród studentów IV-V roku i absolwentów matematyki i fizyki kandydatów do pracy na stanowiskach:

• Market Data Analyst
  • Risk Analyst
  • Compliance Analyst
  • Fund Accountant
  • Performance Measurement Analyst.

Jeśli ciągle poszukujesz, masz wątpliwości i nie wiesz co możesz robić po matematyce, to przyjdź i posłuchaj. Na naszym spotkaniu dowiesz się jakie możliwości zawodowe daje Ci ukończenie tego kierunku studiów. Warto zadbać o swoją przyszłość już teraz.

Więcej informacji na naszych stronach internetowych oraz facebook'u:

www.knmf.im.uj.edu.pl

www.knmf.im.uj.edu.pl/cpm