Sukcesy naszych studentów w LXVII edycji konkursu PTM im. J. Marcinkiewicza na najlepszą pracę studencką

W gronie laureatów zeszłorocznej LXVII  edycji konkursu im. Józefa Marcinkiewicza na najlepszą pracę studencką z matematyki znalazło się aż dziesięć osób związanych z naszym wydziałem:

• I nagrodę otrzymał Juliusz Banecki za pracę Extensions of k-regulous functions from two-dimensional varieties napisaną pod opieką prof. dra hab. Wojciecha Kucharza.
  • III nagrodę (ex aequo) otrzymał Ramzen Dzhafarov za pracę On the invariance of the Łojasiewicz exponent napisaną pod opieką dra hab. Macieja Denkowskiego, prof. UJ.
  • III nagrodę (ex aequo) otrzymał Jędrzej Hodor za pracę Forcing the week napisaną pod opieką dra hab. Piotra Micka, prof. UJ.

Ponadto wyróżnienia otrzymali Bartłomiej Bychawski, Azur Đonlagić, Filip Gawron, Krzysztof Gołębiowski, Michał Kudra, Mateusz Nowak oraz Anatoli Shatsila

Wszystkim studentom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów. Więcej informacji o konkursie oraz nagrodzonych pracach można znaleźc na stronie konkursu.

Data opublikowania: 22.05.2024