Kółka matematyczne w roku 2011/12

Instytut Matematyki Uniwersytetu Jagiellońskiego uprzejmie zaprasza uczniów krakowskich szkół na kółka matematyczne.

Zajęcia prowadzić będą młodzi matematycy z Instytutu Matematyki UJ:

• mgr Tomasz Lenarcik
  • mgr Łukasz Maciejewski
  • mgr Andrzej Czarnecki
  • Cezary Olszowiec
  • Dominik Dudzik
  • Andrzej Dorobisz
  • Maciej Gawron
  • Mikołaj Bińkowski
  • Martha Ubik
  • Agnieszka Paszek
  • Tomasz Kisielewski
  • Magdalena Figurska
  • Weronika Czerniawska

Stałą opiekę merytoryczną nad wszystkimi zajęciami sprawują:

• prof. dr hab. Zbigniew Błocki
  • dr hab. Klaudiusz Wójcik

Celem kółek jest przygotowanie uczniów zainteresowanych matematyką do uczestnictwa w różnorodnych zawodach i olimpiadach matematycznych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Harmonogram spotkań kółek w roku 2012/13 zostanie ogłoszony.

Prosimy o poinformowanie nauczycieli i uczniów. Gorąco zachęcamy do udziału w zajęciach. Wersję ogłoszenia w formacie pdf (do druku) można znaleźć tutaj.

26 maja Kółka Matematyczne dla szkół zakończyły zajęcia w roku akademickim 2011/12. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za spędzony z nami czas. Mamy nadzieję, że był on dla Was przyjemny i rozwijający. Na następny cykl zajęć zapraszamy po wakacjach, w październiku. Do zobaczenia..

Data opublikowania: 12.10.2011