Trwa nabór do Program MOST

Zapraszamy do wzięcia udziału w Programie Mobilności Studentów i Doktorantów MOST. Rejestracja jest możliwa do dnia 30 listopada 2018 roku.

Koordynatorem Programu jest Uniwersytecka Komisja Kształcenia (UKK), a udział w wymianie jest bezpłatny i niezależny od formy studiów. Warunki studiowania w Programie określa Regulamin Programu Mobilności Studentów i Doktorantów MOST, który można znaleźć na oficjalnej stronie programu.

Program MOST daje możliwość odbycia części studiów (semestru lub roku akademickiego) na innej uczelni. Uczestniczyć w wymianie mogą studenci po ukończeniu drugiego semestru studiów – w przypadku studentów studiów I stopnia oraz studiów jednolitych magisterskich lub pierwszego semestru – w przypadku studentów studiów II stopnia.

 

Aby skorzystać z udziału w Programie MOST, należy zapoznać się z aktualną ofertą miejsc na poszczególnych uniwersytetach, przygotowywaną przez UKK.

 

W terminie od 31 października do 30 listopada 2018 r. pod wskazanym powyżej adresem potrwa rejestracja na wyjazd na semestr letni w roku akademickim 2018/2019.

W przypadku chęci uzyskania dalszych informacji zachęcamy do odwiedzenia strony Centrum Wsparcia Dydaktyki oraz oficjalnej strony Programu MOST, na której znajdziecie Państwo praktyczne wskazówki i instrukcje dotyczące rejestracji na Program oraz zasady wymiany.

https://studiuje.uj.edu.pl/studenci/mobilnosc/program-most

 

Dodatkowych informacji na temat programu udzielają:

 • Uczelniany Koordynator Programu MOST na UJ:
  Piotr Obacz
  Centrum Wsparcia Dydaktyki
  Ul. Gołębia 24, pok. 013
  31-007 Kraków
  tel. 12 663 39 53
  mail: piotr.obacz@uj.edu.pl
 • w Instytucie Matematyki:
  Zofia Marduła
  sekretariat dydaktyczny, pok. 1137
  zofia.mardula@uj.edu.pl
Data opublikowania: 06.11.2018
Osoba publikująca: Marcin Pitera